f710044bf79a4b1f5d8b085e5e5d9711_L
مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ و تبلت آیتب
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۳
androids
سوالات رایج اندرویدی
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۴
Show all

گارانتی محصول

گارانتی-ایتب
شرکت آیتب تجارت ارس محصولات خود را با وارانتی تعویض 3 ماهه و گارانتی تعمیر 12 ماهه را به مشتریان خود ارائه می کند.
شرایط قبول گارانتی و وارانتی محصولات
1اهمیت کارت گارانتی :
همراه بودن کارت گارانتی برای استفاده از خدمات الزامی است.
2 شرایطی که یک دستگاه برای ارائه خدمات گارانتی باید داشته باشد:
محصولات آیتب به مدت یک سال گارانتی برد که 90 روز از تاریخ گارانتی قابل تعویض میباشد که در صورت ( ضربه خوردگی – آبخوردگی – خسارت ناشی از استفاده غلط– نوسانات برق – بازشدن و دستکاری_ نصب بدافزار) توسط مراکز غیر از مراکز رسمی خدمات پس از فروش آیتب از گارانتی خارج میگردد.
3در صورت تشخیص ایراد از تولید با هماهنگی مرکز تبریز :
از زمان شروع گارانتی گوشی های دارای طرح تعویض به مدت تعیین شده (به شرط عدم صدمه دیدگی،ضربه خوردگی،رطوبت و آب خوردگی به تشخیص تکنسین دفتر مرکزی)گوشی کاملا تعویض می گردد .
4تعرفه دریافت هزینه از مشتری (خدمات خارج از گارانتی) :
1- مراکز خدمات آیتب بابت تعویض یا سرویس و تعمیر گوشیهای خارج از شرایط گارانتی فقط مجاز به دریافت هزینه قطعات و دستمزد بر اساس لیست تعرفه تحویلی قرارداد می باشند که جهت قراردادن در معرض دید مشتریان به نمایندگان تحویل می گردد. 2- هزینه تعویض برد 60% قیمت فروش محصولات به مشتری می باشد. مدت نگهداری موارد تعمیری مشتریان بیشتر از یک هفته نمی باشد .(غیر مواردی که با موافقت مشتری باشد.)
5تاریخ ارجاع گارانتی
در صورتی که تاریخ رجوع و اعلام بعد از زمانهای طرح تعویض باشد و ایراد، توسط تکنسین تعمیرات نماینده، از برد و شامل شرایط گارانتی تشخیص داده شود جهت تعویض برد به دفتر تبریز ارسال تا اقدامات لازم صورت گیرد.
6هزینه های ارسال و دریافت
هزینه ارسال گوشیها بعد از زمان طرح تعویض به عهده مشتریان می باشد (طبق تعرفه ارسال مرسولات شرکت پست ).
همکاران ما در گروه صنعتی آیتب تجارت ارس ، تمام سعی و تلاش خود را انجام می دهند تا محصولی که به دست شما می رسد بی عیب و نقص باشد. با این حال برخی مشکلات فنی و تکنیکی و یا حتی اساسی ممکن که برای محصول خریداری شده شما وجود داشته باشد. شرکت آیتب محصولات خودت را 3 ماه وارانتی و 12 ماه گرانتی کرده تا خیال مصرف کننده آسوده خاطر باشد. براین اساس اگر در مدت زمان استفاده محول دچار ایرادی شد می توانید سریعاً به نزدیک ترین نمایندگی ما برسانید و یا مستقیماً به آدرس دفتر تبریز ارسال کنید تا سریعاً مشکل محصول شما رفع و دوباره برای شما ارسال گردد. آدرس مرکز تعمیرات گروه صنعتی آیتب تجارت ارس آذربایجان شرقی - تبریز - خیابان آزادی - بعد از سه راهی ارتش - نرسیده به چهار راه حافظ - جنب آزانس مسافرتی سماء سیر طبقه دوم - پلاک 19

دیدگاه ها بسته شده است